Maturanti Plav 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijara: Ništa ja tu ne razumem!

Ići dole

Dijara: Ništa ja tu ne razumem! Empty Dijara: Ništa ja tu ne razumem!

Počalji  Faris****** Uto Mar 25, 2008 12:47 am

Dijara: Ništa ja tu ne razumem!

Dijara: Ništa ja tu ne razumem! 14
Napadač Partizana Lamin Dijara izjavio je za "Večernje novosti" da nikako ne uspeva da pronikne u sve "tajne" sistema takmičenja u Srbiji.

Narednog vikenda biće odigrano 22. kolo Meridian Superlige, poslednje kolo drugog kruga. Treći krug, odnosno završnih 11 kola nacionalnog šampionata, biće odigrano po rasporedu sačinjenom na osnovu plasmana nakon 22 runde.

"Ništa ja tu ne razumem! Tražio sam nekoliko puta da mi objasne sistem takmičenja, ali opet nisam skroz shvatio o čemu se radi... Znam samo da protiv Zvezde igramo na našem stadionu i to je najbitnije. Imaćemo priliku da pokažemo da je prethodni derbi bio samo jedan slab dan i da smo bolji od njih", kaže Dijara za "Novosti".

Senegalski internacionalac na pet zvaničnih mečeva u prolećnom delu sezone nije postigao nijedan gol, ali se ističe asistencijama. U subotu protiv Bežanije "namestio" je oba gola Draganu Čadikovskom.

"Imam više asistencija nego što sam postigao golova, ali i to je deo mog posla. Protiv Bežanije je samo meni uspevao zadnji pas, a nisam mogao i da stvorim šansu i da dam gol. Bilo je situacija kada su saigrači mogli da mi dodaju loptu, ali su se odlučili da sami završe akcije. Ne ljutim se, procenili su da je tako bolje", rekao je Dijara.

On se jesenas deset puta upisao u strelce i kaže da se ne bi naljutio kada bi ga trener Slaviša Jokanović preselio na klupu jer na proleće ne trese mreže.
Faris******
Faris******
Administrator
Administrator

Broj poruka : 34
Godina : 33
Lokacija : Plav
Datum upisa : 21.03.2008

https://iv-2-plav.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu