Maturanti Plav 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bekam: Da stoti nastup ne bude i poslednji

Ići dole

Bekam: Da stoti nastup ne bude i poslednji Empty Bekam: Da stoti nastup ne bude i poslednji

Počalji  Faris****** Uto Mar 25, 2008 12:46 am

Bekam: Da stoti nastup ne bude i poslednji

Bekam: Da stoti nastup ne bude i poslednji 2-2
Slavni engleski fudbaler Dejvid Bekam, koji će na prijateljskoj utakmici protiv selekcije Francuske jubilarni 100. put zaigrati u dresu nacionalnog tima, izjavio je da ne namerava da okonča reprezentativnu karijeru.

"Ne želim da odigram stotu utakmicu i oprostim se od državnog tima. Voleo bih da i dalje branim boje svoje zemlje", rekao je Bekam, koji od letos igra za američki klub Los Anđeles Galaksi.

Nekadašnji kapiten Engleske istakao je da mu je čast što će u sredu u Parizu ući u "klub 100" i da mu je posebno drago što će jubilej proslaviti na meču protiv "jedne od najboljih svetskih selekcija".

"Veoma sam srećan zbog povratka u reprezentaciju, uživao sam trenirajući sa saigračima", izjavio je Bekam.

Više od njega su dres Engleske nosili samo Piter Šilton (125 puta), Bobi Mur (108), Bobi Čarlton (106) i Bili Rajt (105).

"Rano je da sada o tome govorim, ali bih želeo da oborim rekord po broju nastupa za državni tim. Naravno, mislim da imam snage i kvaliteta da odem na Mundijal u Južnoj Africi 2010", zaključio je Bekam.
Faris******
Faris******
Administrator
Administrator

Broj poruka : 34
Godina : 33
Lokacija : Plav
Datum upisa : 21.03.2008

https://iv-2-plav.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu