Maturanti Plav 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA: Pedeset pobeda malo za plej-of?

Ići dole

NBA: Pedeset pobeda malo za plej-of? Empty NBA: Pedeset pobeda malo za plej-of?

Počalji  Faris****** Uto Mar 25, 2008 12:41 am

NBA: Pedeset pobeda malo za plej-of?

NBA: Pedeset pobeda malo za plej-of? 12
Denver Nagits sve su bliži cilju koji su sebi postavili na početku sezone, a to je da zabeleže najmanje 50 pobeda.

Posle nedeljnog trijumfa u Torontu oni imaju skor 42-28 (60 odsto uspešnosti) i da bi došli do pomenute cifre potrebno je da ostvare najmanje osam pobeda iz preostalih 12 utakmica.

U čemu je problem? Ako Nagitsi ne budu imali sreće, čak ni 50 pobeda im možda neće biti dovoljno da se plasiraju u plej-of, što bi bio prvi takav slučaj u istoriji NBA lige!

Osmo mesto, poslednje koje vodi u doigravanje, trenutno zauzimaju Golden Stejt Voriorsi (43-26), a sedmi je Dalas (44-26), koji je u nedelju na najmanje dve nedelje ostao bez povređenog Dirka Novickog.

"Nikada nisam bio svedok sezone kao što je ova. Ovo je u NBA ligi godina Halejeve komete. Ovo se događa jednom u 99 godina i ne znam zašto sam baš ja morao da se nađem usred te priče", izjavio je trener Denvera Džordž Karl.

On je dodao da bi sa 50 ili 51 pobedom uspeli da prebace opterećenje na jednog od rivala.

"Istorija kaže da smo sa 50 pobeda u plej-ofu, ali trenutno ne mogu da budem siguran u to. Nekada smo prolazili i sa 44 pobede i zato je tužno ovo sa čim smo sada suočeni", zabrinut je Karl.

Stanje na vrhu tabele Zapadne konferencije takođe je dramatično. Vodeći Nju Orleans ima skor 47-21, a prate ga Los Anđeles Lejkersi (48-22), Finiks (47-22), Hjuston i San Antonio (po 47-23).

Denver u prvoj petorci ima dvojicu Ol-star igrača, Alena Ajversona i Karmela Entonija, kao i najboljeg defanzivca lige za 2007. godinu, Markusa Kembija.
Faris******
Faris******
Administrator
Administrator

Broj poruka : 34
Godina : 33
Lokacija : Plav
Datum upisa : 21.03.2008

https://iv-2-plav.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu